perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëroj në bjellorusisht

Fjalë: lëroj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): абрабiць, вырошчваць, урабляць, штурхаць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht lëroj, lëroj në bjellorusisht, абрабiць në shqip
lëroj në bjellorusisht