perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

laj në bjellorusisht

Fjalë: laj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): мыць, памыць, паўмываць, умыць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht laj, laj wood products, laj tsawb, laj sierra leone, laj marketing philippines, laj laj laj, laj në bjellorusisht, мыць në shqip
laj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

filloj dasma huma qureshi