perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në bjellorusisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): вырашаць, дазваляць, перамагаць, дазволіць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht lejoj, lejoj në bjellorusisht, вырашаць në shqip
lejoj në bjellorusisht