perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në bjellorusisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (7): кайданы, ланцуг, повязь, сувязь, злучэнне, спалучэнне, сутока
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në bjellorusisht, кайданы në shqip
lidhje në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

gjej pune online tripadvisor tirana