perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në bjellorusisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): незалежнасць, свабода, вольнасць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në bjellorusisht, незалежнасць në shqip
liri në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

di vaio familje liv oborr punues