perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në bjellorusisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): весяліць, займаць, пацяшаць, развесяляць, дакумент, рабiць
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në bjellorusisht, весяліць në shqip
luaj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

saroj khan kohë me shi