perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në bjellorusisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): кветка, росквіт
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në bjellorusisht, кветка në shqip
lule në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

lidhje kovalente bori bunder