perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në bjellorusisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): плаваць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht lundroj, lundroj në bjellorusisht, плаваць në shqip
lundroj në bjellorusisht