perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mënyrë në bjellorusisht

Fjalë: mënyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): фасон, манера, мода, род, сорт
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mënyrë, mënyrë në bjellorusisht, фасон në shqip
mënyrë në bjellorusisht