perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në bjellorusisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): кот
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht maçok, maçok në bjellorusisht, кот në shqip
maçok në bjellorusisht