perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në bjellorusisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (7): велічны, вялікасны, адменны, выдатны, розны, вялiкi, блiскучы
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht madhështor, madhështor në bjellorusisht, велічны në shqip
madhështor në bjellorusisht