perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në bjellorusisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): канец, край, буда, верхавіна, вярхі, вяршыня
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht majë, majë në bjellorusisht, канец në shqip
majë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ide per shen valentin tune guitar