perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në bjellorusisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (9): трымаць, насiць, падтрымліваць, пераносіць, ціснуць, вылічаць, вылічваць, стрымліваць, утрымліваць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në bjellorusisht, трымаць në shqip
mbaj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

shell fcu memec comic indonesia