perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbesë në bjellorusisht

Fjalë: mbesë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): пляменніца, плямеьнiца
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mbesë, mbesë në bjellorusisht, пляменніца në shqip
mbesë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

muzikor shqip