perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në bjellorusisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): дама
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mbretëreshë, mbretëreshë në bjellorusisht, дама në shqip
mbretëreshë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

spango farm gjethe borzilok shkop gome