perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në bjellorusisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): думаць, разважаць, абдумваць, саджаць, верыць
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në bjellorusisht, думаць në shqip
mendoj në bjellorusisht