perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në bjellorusisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): мука, пакута
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në bjellorusisht, мука në shqip
miell në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

mallkoj veten shejtan definition