perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në bjellorusisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): прыемны, салодкі
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në bjellorusisht, прыемны në shqip
mjalti në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh afër dhe larg