perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në bjellorusisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): імгла, туман
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në bjellorusisht, імгла në shqip
mjegull në bjellorusisht