perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjeshtëri në bjellorusisht

Fjalë: mjeshtëri (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): рамяство
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mjeshtëri, mjeshtëri në bjellorusisht, рамяство në shqip
mjeshtëri në bjellorusisht