perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në bjellorusisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): адмауляць, адмаўляць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në bjellorusisht, адмауляць në shqip
mohoj në bjellorusisht