perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në bjellorusisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): пастарацца, старацца
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në bjellorusisht, пастарацца në shqip
mundohem në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ju njoftoj shkoj ne manastir