perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në bjellorusisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): музей
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në bjellorusisht, музей në shqip
muze në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

rrotull rrotull kjo dynja