perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në bjellorusisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (14): на, супраць, ва, за, ля, ораны, пры, са, у, для, ува, ў, адзаду, пасьля
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në bjellorusisht, на në shqip
në në bjellorusisht