perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në bjellorusisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): будаўніцтва, будоўля, збудаванне, структура, будова
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ndërtesë, ndërtesë në bjellorusisht, будаўніцтва në shqip
ndërtesë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

devi garh best android apps