perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në bjellorusisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): для
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në bjellorusisht, для në shqip
ngase në bjellorusisht