perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngjyrë në bjellorusisht

Fjalë: ngjyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): краска
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ngjyrë, ngjyrë në bjellorusisht, краска në shqip
ngjyrë në bjellorusisht