perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në bjellorusisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (8): адзін, троху, трошку, адзінка, адзіны, адна, адно, нейкі
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në bjellorusisht, адзін në shqip
një në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

gjini dhe xhensila mbaj sax