perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në bjellorusisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): апісваць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht përshkruaj, përshkruaj në bjellorusisht, апісваць në shqip
përshkruaj në bjellorusisht