perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në bjellorusisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): аплачваць, плацiць, плаціць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në bjellorusisht, аплачваць në shqip
paguaj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

pirun ku natacha bindje