perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në bjellorusisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (14): ды, крыху, мала, трохі, гарох, дробны, замалы, кароткi, маленький, малы, невялікі, мала), нямнога, няшмат
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në bjellorusisht, ды në shqip
pak në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ann duroj brenda lynn kamera fshehur