perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në bjellorusisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): абалонка, палiто, паліто, плашч
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në bjellorusisht, абалонка në shqip
pallto në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

mbas jaya shofer define moment js