perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në bjellorusisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): наследнік, наступнік, пераемнік, спадкаемец, прадаўжальнік
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pasardhës, pasardhës në bjellorusisht, наследнік në shqip
pasardhës në bjellorusisht