perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

perëndim në bjellorusisht

Fjalë: perëndim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): захад, заходні
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht perëndim, perëndim në bjellorusisht, захад në shqip
perëndim në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village kohë me shi