perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

peshk në bjellorusisht

Fjalë: peshk (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): рыба, рыбны
Vlerësim:
(2.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht peshk, peshk vlora, peshk qefull, peshk ne enderr, peshk me perime, peshk me patate ne furre, peshk në bjellorusisht, рыба në shqip
peshk në bjellorusisht