perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në bjellorusisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (6): брама, вароты, весніцы, дзьверы, шлагбаум, фортка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht portë, portë në bjellorusisht, брама në shqip
portë në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

pas lindjes gt dalloj