perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në bjellorusisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): чакаць, кроіць, чаканне, разрэз
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në bjellorusisht, чакаць në shqip
pres në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

mish gici kuq e zi unikatil