perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në bjellorusisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): чаканне, чакаць, прыём, прыманне, прыняцце
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në bjellorusisht, чаканне në shqip
pritje në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

luaj lojra