perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në bjellorusisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (10): даследаваць, зазнаваць, зведваць, іспытваць, даводзіць, даказваць, дамазваць, даносіць, прабаваць, пробаваць
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në bjellorusisht, даследаваць në shqip
provoj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

gjel deti me arra dytor 10