perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në bjellorusisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): аўтарытэт, сіла, магутнасць, моц, улада
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në bjellorusisht, аўтарытэт në shqip
pushtet në bjellorusisht