perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në bjellorusisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): рот, цалаваць, пацалунак
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në bjellorusisht, рот në shqip
puth në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

dhimbje mesi aerodinamik dersi