perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në bjellorusisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): кароўнік, паважны, сталы, моцны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në bjellorusisht, кароўнік në shqip
qëndrueshëm në bjellorusisht