perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në bjellorusisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): шиць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në bjellorusisht, шиць në shqip
qep në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

adet gecikmesi vaj liri fletë dafne