perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

radio në bjellorusisht

Fjalë: radio (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): радыё
Vlerësim:
(2.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht radio, radio tirana online, radio tirana, radio televizioni shqiptar, radio shqiptare, radio shqip, radio në bjellorusisht, радыё në shqip
radio në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

dhendri i huaj