perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në bjellorusisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): апавяданне, аповесць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht rrëfim, rrëfim në bjellorusisht, апавяданне në shqip
rrëfim në bjellorusisht