perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në bjellorusisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (4): урад, рад, радок, шарэнга
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht rresht, rresht në bjellorusisht, урад në shqip
rresht në bjellorusisht