perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në bjellorusisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): жыць, трымаць, быць, знаходзіцца, прабываць
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në bjellorusisht, жыць në shqip
rri në bjellorusisht