perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në bjellorusisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (9): вакол, навакол, навокал, навокала, наўкол, наўкола, каток, кола, круглы
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në bjellorusisht, вакол në shqip
rrotull në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

vendor 85 anette bredh