perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në bjellorusisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (8): абараняць, засцерагаць, захоўваць, вылічаць, вылічваць, стрымліваць, трымаць, утрымліваць
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në bjellorusisht, абараняць në shqip
ruaj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

karel twitter krimb berlin