perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në bjellorusisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): сякера, тапор
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht sëpatë, sëpatë në bjellorusisht, сякера në shqip
sëpatë në bjellorusisht